هم‌خانه چندبُعدي :: خانه دوست م.ت.اجلی

هم‌خانه چندبُعدي

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

آرشیو مطالب

برچسب ها

زماني نه چندان دور، اكثر انسان‌ها با ، هم‌خانه‌هاي خود( همسران و افراد خانواده) زندگي مي‌كردند.

اكنون نيز مردم با هم‌خانه‌هايشان زندگي مي‌كنند.من هم در لابلاي اين مردم گم شده‌ام ولي ، من نيز با هم‌خانه‌هاي خودم زندگي مي‌كنم.همسري دارم و فرزنداني، اتاقي دارم و رايانه‌اي، حضور رايانه در زندگي من معمولاً پررنگ‌تر از ساير اعضاي خانواده است. بعضي شب‌ها   تا  دير  وقت با  رايانه‌ام خلوت مي‌كنم و در اين زمان معمولاً كسي مزاحم ما نمي‌شود.من و رايانه حرف‌هاي زيادي باهم مي‌زنيم و به جاهاي زيادي سفر مي‌كنيم.

رايانه از زماني كه تبديل به  لب تاب شده ، قدم به روي تخت خواب من گذاشته است ، چه شب ‌هايي كه من و رايانه  بر روي يك  تخت  مي خوابيم ، شب‌هاي زيادي اتفاق مي‌افتد كه سر من بر روي شانه، ببخشيد! صفحه كليد رايانه مي‌افتد و من به خواب مي‌روم؛ رايانه هم بعد از مدتي خودبه خود به خواب مي‌رود ( خاموش مي‌شود) ، و چه بسيار شب‌هايي كه رايانه تا صبح بيدار مانده و به حالت نيمه خواب با مردمكي بيدار منتظر من بوده و  يا براي من لالايي هم خوانده ست . خيلي وقت‌ها من و رايانه ، سرمان را روي يك  بالش گذاشته ايم ، پس رايانه به نوعي همسر من مي‌شود.اكنون سؤوال اينجاست! رايانه چه نوع همسري براي من است؟ اين همسر چند بُعدي شوهر است يا، زن من؟                                                                                     

1037  – 24/1/90    
نویسنده : م.ت.اجلی بازدید : 77 تاريخ : پنجشنبه 5 / 2 / 1392 ساعت: 9:25
برچسب‌ها :

نظر سنجی

شما در چه گروه سنی قرار دارید و نظرتان درباره مطالب وبلاک من چیست؟

خبرنامه

لینک دوستان

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123